Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
whatsapp 0212 266 75 64
oğuz kayıran

Hakkımda


1977 Ankara doğumludur. 2001 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuş, 2008 yılında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ihtisasını tamamlamıştır. Eğitim sürecinde 2000 yılında İngiltere Sheffield Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniğinde ve 2008 yılında ABD Pittsburgh Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ve Genel Cerrahi Kliniklerinde bulunmuştur. Askerliğini Erzincan Asker Hastanesi’nde Klinik Şefi olarak yapmıştır. En iyi sunu birincilik ödülü almıştır. Mikrocerrahi eğitmenliği yapmıştır. Gazi Üniversitesinde Anatomi Doktora programına ve İstanbul Üniversitesi İşletme Lisans programına devam etmektedir.Tekirdağ Çorlu Devlet Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniğinde operatör doktor olarak çalışmıştır. İzmir Özel Ekol KBB Hastanesi’nde Plastik Cerrahi Uzmanı ve Kozmetoloji Departmanı sorumlu hekimi olarak görev yapmıştır.2014-2015 arasında İzmir Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda Anabilim Dalı Başkanı ve öğretim üyesi olarak görev yapmış ve İzmir Medical Park Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’nde çalışmıştır. 2015 yılında İstanbul Şişli  Kolan International Hospital’da görev yapmıştır. 2015-2018 yılları arasında SBÜ İstanbul Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ve SBÜ Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde İdari ve Eğitim Sorumlusu olarak çalışmıştır.Eylül 2018’den beri hastalarını Terrace Fulya’daki muayenehanesinde kabul etmektedir. Aynı zamanda Demiroğlu Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda öğretim üyesidir.

2013 yılında Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi ikinci Ana Dal Uzmanlığını, 2017 yılında da Doçenlik , 2023 yılında da Profesörlük ünvanını almıştır.

“Türk ve Avrupa Plastik Cerrahi Board” sertifikasyonu sahibidir.

İyi derecede İngilizce ve başlangıç seviyesi Almanca bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Estetik Cerrahi, Meme Cerrahisi, Tümör Cerrahisi, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi özel ilgi alanlarıdır.

Türk Estetik Plastik Cerrahi Derneği (EPCD), Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD), Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği (ISAPS), Amerikan plastik Cerrahi Derneği (ASPS), Türk El ve Üst Ekstremite Derneği (TEÜECD) ve Türk Tabipleri Birliği (TTB) üyesidir.